НОВИНИ

Закон про Вищий антикорупційний суд: невідомо, що скаже МВФ

18.06.2018
Text_2

Закон про Вищий антикорупційний суд нарешті проголосували. Президент Петро Порошенко швидко його підписав і закон вже вступив у силу з 14 червня.

Як Україні стати економічно вільною країною

14.06.2018
Text_2

13 червня 2018 року було презентовано дослідження «Аудит економічної свободи в Україні». «Аудит економічної свободи» – це спільний проект Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна та Центру вільної економіки імені Кахі Бендукідзе, здійснений завдяки фінансовій підтримці Atlas Network та методичному супроводу Інституту Фрейзера (Канада).

Освіта й свобода: чи можливе одне без іншого?

08.06.2018
Text_2

Як забезпечити якісну й доступну освіту без втручання держави? Що поганого в нинішній американській системі освіти і які її елементи Україні не варто відтворювати? Що заважає побудові системи освіти, яка забезпечить найвищий ступінь самореалізації людини?

Справжні доходи українців

30.05.2018
Text_2

Рівень доходів українців невисокий, і значна частина витрат йде на харчування, але інформація про те, що за витратами на харчування, сигарети і алкоголь ми у першій десятці в світі – це велике питання. Про це розповів виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук. 

“Вбита” пенсійна система

29.05.2018
Text_2

Солідарне пенсійне забезпечення вже не допоможе підтримувати літніх людей.

Повернення “човників”

25.05.2018
Text_2

Андрій Саварець розповів DW (українською) як контрабандисти намагаються повернути стару схему ввезення товарів.

Соціальні виплати та “клас паразитів”

23.05.2018
Text_2

Україні не слід сліпо копіювати практики інших країн, оскільки це може привести до проблем, як в Угорщині – такої думки старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

Допомога замість пенсій

23.05.2018
Text_2

Пенсійні виплати необхідно замінити виплатою допомоги, оскільки нинішня солідарна пенсійна система в Україні збанкрутувала. Такої думки старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

Читати всі новини