НОВИНИ

Критика податку на виведений капітал великою мірою ґрунтується на недостовірних фактах

15.03.2018
Text_2

Процес підготовки реформи корпоративного оподаткування в Україні характеризувався безпрецедентним рівнем відкритості та інклюзивності. Жодна інша реформа не займала так багато часу, не залучала стільки обговорень на високому рівні за участі найкращих експертів галузі, не підкріплювалася такою кількістю докладних розрахунків тощо.

Порошенко критикує МВФ на фоні рішення Стокгольмського суду на користь Нафтогазу

13.03.2018
Text_2

Останній місяць приніс як позитивні новини, так і негативні.

Як бути Україні з державним боргом?

27.02.2018
Text_2

Виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук, у коментарі журналу “Фокус” зазначив, що Україну може чекати песимістичний сценарій стосунків з кредиторами. Чиновники роблять вигляд, що не розуміють, чого від них хочуть міжнародні кредитори, фінансування ставлять на паузу, до виборів Україна затягує паски і погашає борги за рахунок міжнародних резервів НБУ , а після виборів оголошує дефолт. […]

Історія з локомотивом: чи стимулювати українського виробника?

26.02.2018
Text_2

Якщо Укрзалізниця не має своїх ресурсів для того, щоб проводити модернізацію, а кредити надходять тільки за умови, що техніка закуповується за кордоном, то у нас невеликий вибір, прокоментував From-UA  директор Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна Дмитро Боярчук.

Успіх чи фарс українських реформ?

23.02.2018
Text_2

21 лютого у Києві Вільна академія змін провела дискусію “Україна та реформи: успіх чи фарс”. Одним із спікерів був старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

Що таке прибуток в 1 млн грн? Це $30 тис. в рік

21.02.2018
Text_2

Дохід в 1 млн грн на рік в сучасних умовах не варто вважати особливо високим, він здатний хіба що утримувати українців від еміграції, про це говорить “Голосу столиці” старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

Кредит позичальнику,що пов’язаний з політиками – ризик

13.02.2018
Text_2

У 2018 році українські банки ризикують видати кредити позичальнику, який завдяки зв’язкам з політиками кредит не поверне. Про це ГолосUA повідомив старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

“Мінімалку” підвищили – продукти зросли у ціні

12.02.2018
Text_2

Ціни на продукти в Україні підвищилися тільки через зростання мінімальної зарплати – про це повідомив ГолосUA старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

Читати всі новини