НОВИНИ

Невдалий фейк про МВФ

07.02.2018
Text_2

Відносини з МВФ стали справжньою проблемою для президентської адміністрації.  Кредитори України дуже чітко донесли нашим керманичам, що незалежний антикорупційний суд є абсолютно обов’язковим для подальшої співпраці.  

Рік великої приватизації

31.01.2018
Text_2

У 2018 році уряд знову спробує продати основну частину нестратегічних держоб’єктів. До бюджету від продажу держоб’єктів планують залучити близько 22 млрд грн. Для реалізації цього плану Верховна Рада прийняла новий закон про приватизацію, який повинен суттєво спростити процедуру продажу державної власності.

Сам собі роботодавець. Як вдихнути життя в українську економіку

24.01.2018
Text_2

Старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський у статті для Ліга.Фінанси пояснює, чому індивідуальне підприємництво – перспективна для України форма бізнесу. На думку експерта, воно добре відповідає національним особливостям, ситуації на ринку і характеру взаємовідносин бізнесу з державою.

Пенсійний фонд як частина держбюджету

23.01.2018
Text_2

Старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський у коментарі “Голосу столиці” висловив думку про те, що необхідно позбутися від солідарної пенсійної системи, так як вона вичерпала себе з демографічних причин.

Відкриті заробітки: багатії розкажуть про свої доходи

19.01.2018
Text_2

Міністерство фінансів України розробило критерії заможних українців та зобов’яже їх заповнювати щорічні декларації. Старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський у коментарі “Новое время” зазначив, що правильним було б дозволити отримувати дану інформацію лише у добровільному порядку та за судовим рішенням.

Закон про антикорупційний суд не відповідає вимогам

18.01.2018
Text_2

Законопроект президента Петра Порошенка про антикорупційний суд не відповідає повністю вимогам Венеціанської комісії так само, як і рекомендаціям МВФ. Якщо ж закон ухвалять в його нинішньому вигляді, прокоментував “Радіо Свобода” виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук.

Чи вистачить українцям надбавки?

16.01.2018
Text_2

Старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський прокоментував UBR ситуацію з інфляцією і то, чи вистачить українцям зарплатної надбавки у цьому році.

Вакансія: керівник енергетичних програм

15.01.2018
Text_2

Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна шукає керівника напрямку енергетичних реформ.

Читати всі новини