Новини

Круглий стіл “Український бізнес напередодні утворення Зони вільної торгівлі з ЄС ” відбудеться повторно у Харкові

business-forum

Утворення ЗВТ з ЄС свого часу дало відчутний поштовх економічному зростанню, зокрема у країнах Вишеградської четвірки (Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина). Це сталося передусім завдяки новим можливостям, які з’явилися у місцевого бізнесу у зв’язку з відкриттям доступу до найбільшого у світі ринку.

Зараз у подібній ситуації опинилася Україна. Наскільки вітчизняні підприємці готові скористатися цими можливостями? Чи не станеться так, що ЗВТ, навпаки, зашкодить вітчизняній економіці, як часто доводиться чути? Що саме найбільше заважає вітчизняним фірмам скористатися новими можливостями, і як їм у цьому допомогти (зокрема, скористатися досвідом країн Вишеградської групи)? Як уникнути ризиків, які можуть виникнути? Зокрема, як будувати державну політику з дерегуляції та створення сприятливого підприємницького клімату? І що ще потрібно робити, аби вітчизняний бізнес міг якнайкраще скористатися новими можливостями?

Про все це йтиметься 1 липня на круглому столі Центра соціально-економічних досліджень CASE Україна “Український бізнес напередодні утворення Зони вільної торгівлі з ЄС: очікування, виклики та потреби”, який відбудеться в рамках Першого міжнародного бізнес-форуму “Україна 2014. Стратегічне бачення: можливості та виклики” в Харкові. Старший економіст центру Володимир Дубровський представить для обговорення результати дослідження (опитування підприємств), нещодавно проведеного спільно з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Місце проведення круглого столу – конференц-зал стадіону “Металіст” (станція метро Спортивна, вул. Плеханівська, 65), початок о 17.00. Для журналістів вхід вільний.

Червень 27, 2014