Аналіз поточних тенденцій

Націоналізація «ПриватБанку» – це не банкрутство

SONY DSC

На сьогоднішній день остаточного рішення щодо націоналізації «ПриватБанку» ще немає. Про це в «Фразі» заявив виконавчий директор Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна Дмитро Боярчук.

«Питання націоналізації” Привату “дійсно обговорюється вже давно. Там є певні проблеми з декапіталізацією, і питання на порядку дійсно варто. Що стосується самого процесу націоналізації, то потрібно розуміти, що він досить дорогий, і поки ще не зрозуміло, чи зважаться на нього взагалі коли-небудь. Проблема дійсно існує, а ось як її будуть вирішувати, ще не ясно. По крайней мере, остаточного рішення на даний момент ще немає », – зазначив експерт.

«Якщо говорити про те, що буде після націоналізації, то потрібно розуміти, що націоналізація – це не банкрутство. Це всього-на-всього передача власності від приватного власника державі. Такі процеси вже були, і банки при цій процедурі виживають. Більш того, виживає вся система і зобов’язання залишаються. Фактично наслідки націоналізації на собі відчує тільки влада », – підкреслив експерт.

Грудень 1, 2016