Новини
1753427

Голова Національного банку Валерія Гонтарева офіційно повідомила, що піде у відставку 10 травня. Виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук у статті для “Новое время” називає НБУ чи не єдиною інституцією, яка прогризалась через необхідність реформ та зробила більшість того, що треба було зробити.

38365942_303

Голова  Нацбанку України Валерія Гонтарева подала у відставку. Чи виконала вона свою функцію? На це питання відповів для Deutsche Welle виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук.

Продажа мяса на рынках

Наша країна отримала 4-й транш кредиту від МВФ в розмірі $1 млрд. Виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук у статті “МВФ залишається основним драйвером реформ в Україні” видання “Новое время” наскільки доцільно брати кредити і чи не варто припинити за рахунок запозичень. 

12935

06 квітня центр соціально-економічних досліджень CASE Україна презентував дослідження «Зворотна іпотека – фінансовий інструмент для літніх людей».

Designer drawing a light bulb, concept for brainstorming and ins

Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна оголошує запит цінових пропозицій на відбір постачальника послуг з дизайну та верстки публічного звіту організації.

500-euro_4-02

В рамках проекту “Ціна держави” економісти CASE Україна підготували інфографіку на популярну для українських політиків тему про “гідну” пенсію для літніх людей.

12935

06 квітня 2017 року о 13:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться презентація дослідження «Зворотна іпотека – фінансовий інструмент для літніх людей», підготовленого центром соціально-економічних досліджень CASE Україна.

dubrovskyy

Старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський у студії “Громадської хвилі” прояснив яка різниця між макрофінансовою допомогою від Європейського союзу та МФВ і що таке був «план Маршалла» після Другої світової війни.

big_fish_little_fish

Старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський у статті для “Збруч” розглядає запровадження е-декларування для антикорупціонерів наслідком відчуття реальної небезпеки з боку “великої риби”.

thumb

Умови завдання: ви індіанський мисливець і прямуєте в прерії, щоб добути собі м’яса. У прерії водяться бізони та багато мишей. Яка дичину зацікавить вас? Відповідь очевидна для всіх, крім чиновників – наших та МВФ, пише у статті для журналу “Фокус” старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

Переглянути архів по роках