Новини
receipt- THIS ONE

Верховна Рада підтримала законопроект про зміни до державного бюджету України на 2017 рік. Таким чином парламент збільшив доходну частину державного бюджету України в 2017 році приблизно на 39,7 млрд гривень – майже 771 млрд, видаткову – на 40,7 млрд до 841,1 млрд гривень. Бюджетні зміни прокоментувала в ефірі “Радио Вести” економіст CASE Україна Наталя Лещенко.

650x433

Член бізнес-ради “Ціни держави” Андрій Герус у колонці для БизнесЦензор розповів, як українські монополісти заробляють на продажі електроенергії підприємцям, ціна якої вища, аніж у сусідніх європейських державах.

15675105_303

Українцям стане простіше робити інвестиції за кордон. Досі для звичайних громадян це було майже неможливо зробити легально. Виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук у коментарі Deutsche Welle дав позитивну оцінку останнім дерегуляційним крокам Національного банку України.

793587

На думку виконавчого директора CASE Україна Дмитра Боярчука, у ситуації з відмовою ірландського лоукостера Ryanair виходити на український ринок немає нічого надзвичайного: ще один звичайний кейс, в якому немає нічого переломного. Про це він написав у колонці для “Новое время“.

3333

З 2018 року Мінфін запланував увести податок на виведений капітал замість податку на прибуток. Держбюджет може недоотримати грошей, але є шанс, що бізнес почне менше виводити гроші у офшори.

19010756_303

Міністерство фінансів України і Державна фіскальна служба (ДФС) оголосили про початок комплексного реформування ДФС. У коментарі виданню Deutsche Welle старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський дав оцінку плану реформ.

699fc4c4b88b05732

Без земельної реформи Україна не отримає наступні $4,5 млрд за програмою розширеного фінансування Міжнародного валютного фонду.

eu

Спроби перейняти лише зовнішні ознаки європеїзації часто підривають її і ведуть до прямо протилежних результатів. У статті для “Новое время” старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський говорить про те, що необхідно розпрощатися з ілюзіями.

178151

Мінфін завершив роботу над проектом Плану дій щодо реформування митниці. Зроблено важливий крок, але чи у правильному напрямку ми рухаємося?

158836

Впровадження ринку землі в Україні зможе зламати сировинну модель української економіки та стимулювати внутрішню переробку. На думку CASE Україна, зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення буде стимулювати налагодження переробки агропродукції усередині країни.

Переглянути архів по роках