Новини
nasirov

За словами експертів, бізнес сподівається не стільки на реформаторський дух нового глави фіскального відомства, скільки на скорочення повноважень податкової та автоматизацію процесів.

ASS1579-825x400

CASE Україна ініціював обговорення щодо подолання корупції на державних підприємствах та шляхах приватизації як одного із головних інструментів запобігання неефективного керування власністю, що належить українським платникам податків. Участь взяли економісти, представники уряду та журналісти.

Drawing of graph

15 травня центр соціально-економічних досліджень CASE Україна та Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) проведуть публічну дискусію «Як державні підприємства отруюють українську економіку?»

168589

Найоптимальніший спосіб витратити $ 1,5 млрд, конфіскованих у Януковича й його оточення – направити їх на погашення державного боргу, зазначає у коментарі виданню “Деловая столица” виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук. 

280417_01

У жовтні минулого року було анонсовано про осучаснення пенсій для 5,6 млн пенсіонерів – це перерахунок пенсій у прив’язці до реального рівня заробітної плати. На сьогодні розміри пенсій в залежності від року призначення відрізняються майже в два рази.

8tamozh

Міністерство фінансів України представила ідеї щодо реформування роботи митної служби. Експерт CASE Україна з правових питань Андрій Саварець прокоментував ідею Міністерства позбавити прав юридичної особи обласну ланку служби та передати значну частину повноважень на рівень митних постів.

18384095_303

Головні риси нової пенсійної реформи вже узгоджені між урядом та МВФ, але суттєвого збільшення пенсій від неї очікувати не варто. У коментарі виданню Deutsche Welle виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук зазначив, щоголовною метою реформи має бути зменшення дефіциту пенсійного фонду.

f7c4836-690--------_690x426

“Економічна правда” аналізує критичний стан пенсійної системи в Україні та вірогідність застосування одного із альтернативних інструментів – зворотну іпотека. Експерти CASE Україна розповіли, наскільки це перспективний шлях для України. 

58823ef478816_771x517

На сьогодні Пенсійний фонд (ПФ) є джерелом цілого ряду соціально-економічних ризиків. Витрати на пенсійне забезпечення створюють значне фіскальне навантаження на економіку, однак є інструмент, що дозволить частково вирішити цю проблему, пише у статті для “Деловая столица” економіст CASE-Україна Наталії Лещенко.

1753427

Голова Національного банку Валерія Гонтарева офіційно повідомила, що піде у відставку 10 травня. Виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук у статті для “Новое время” називає НБУ чи не єдиною інституцією, яка прогризалась через необхідність реформ та зробила більшість того, що треба було зробити.

Переглянути архів по роках