Новини
IMG_5813-1024x683

18 травня 2018 року  відбудеться III Open Economic Forum: «Економічне зростання та створення робочих місць: порядок денний для України» Grand Hall Chamber Plaza (вул. Велика Житомирська, 33), який розгляне актуальне питання – як розвивати економіку, аби стимулювати бізнес до збільшення заробітних плат, а економічно активне населення працездатного віку залишатись в Україні?

opodatkuvannya

Старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський вважає, що не треба знищувати спрощенку, а треба загальну систему оподаткування наблизити до спрощеної системи.

Ukraine’s-debt-to-Russia-forgiven-by-the-IMF-Will-essentially-finance-their-war

Політики з високих трибун продовжують стверджувати, що Україна не виживе без кредитів МВФ. Проте ті ж самі люди нічого не роблять, щоб виконати вимоги Фонду.

f6yjdsU

Підвищення мінімальної зарплати в Україні має відповідати темпам зростання економіки.

267875

Керівництво прийняло рішення про повну зупинку роботи підприємства. Ситуацию прокоментував старший економіст CASE  Україна Володимир Дубровський.

dubrovskiy-1

Український інститут національної пам’яті не залишає надії перенести вихідний з 9 на 8 травня. Відповідний законопроект чекає узгодження Міністерства культури.

resize_tsPu6j35g8DRHv2qGaf0z9MAFcxZLIJm_980x590

Мінфін пропонує у якості боротьби з несплатою податків під загрозою штрафу зобов’язати заможних громадян декларувати свої доходи, а податківці отримають доступ до їхніх рахунків. Ситуацію прокоментував старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

SONY DSC

Найбільший державний банк України, Приватбанк, подав до суду на свого колишнього аудитора, компанію PricewaterhouseCoopers, одного зі світових лідерів на ринку аудиторських послуг. Топ-аудитора звинувачують у тому, що у 2013-2015 роках він перевіряв фінансову звітність Приватбанку, але не помітив виведення з нього коштів тодішніми власниками. У PricewaterhouseCoopers такі звинувачення відкидають. Цим позовом Україна намагається відшкодувати частину […]

60

Податок на виведений капітал дає можливість направити ресурси на контроль за найбільш ризиковими з точки зору ухилення від податку операціями – великими зовнішньоекономічними угодами. У результаті, якщо вдасться справді «перезавантажити» ДФС, то загальні податкові надходження зростуть, пише у статті для Mind старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

img_top

“Українцю набагато вигідніше придбати« одноразову »стару іномарку за €3-4 тисячі на єврономерах замість того, щоб купувати вже розмитнену іномарку на українських номерах за $20-30 тисяч”

Переглянути архів по роках