Новини
avtomanifest

За «євробляхами» майбутнє. Можна придумувати десятки причин, чому «євробляхери» злочинці, але купувати більш якісні товари за меншою ціною – це поведінка психічно здорової людини.

Dataanalyst

Місія проекту «Ціна держави» – пояснювати простими словами складні питання державної економічної політики, і в такий спосіб сприяти демократичним та ринковим перетворенням в країні.

og-image

Чому силовий сценарій боротьби з контрабандою приречений на провал?

20151213223246

Чули про “дилему в’язнів”? Це коли вмовляєте оточуючих грати по правилам, а тоді “кидаєте” їх і заробляєте на цьому. Дилема вона лише тому, що “кинути” хочуть усі і, як наслідок, усі від цього програють.

image (1)

25 червня центр соціально-економічних досліджень CASE Україна презентував онлайн-симулятор про контрабандні схеми на митниці “Метр кордону”.

3898ED00-33BF-49C7-8B4B-440AB6671CF3_w1023_r1_s

Драйвером розвитку у нас можуть бути конкурентні переваги, які ми мали ще за Радянського Союзу. У сфері інновацій. Про це в інтерв’ю журналу “Країна” розповів старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський. “Промисловість не буде драйвером зростання. Ми перебуваємо в ситуації глобальної конкуренції. Ми непривабливі для розміщення промислових підприємств. Конкурувати з Китаєм, Індією в цьому плані неможливо. […]

DSC_5613-825x400

Треба реформувати пенсійний лад. Не так, як це зараз намагаються зробити. А взагалі відмовитися від солідарної системи , яка вже давно мертва. Про це в інтерв’ю журналу “Країна” розповів старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський. “Три чверті пенсіонерів отримують не пенсію, яку вони заробили, а мінімальну. Необхідно перейти на систему, яка діє в Грузії. Це коли […]

sud2

Закон про Вищий антикорупційний суд нарешті проголосували. Президент Петро Порошенко швидко його підписав і закон вже вступив у силу з 14 червня.

Снимок экрана 2018-06-14 в 12.30.01

13 червня 2018 року було презентовано дослідження «Аудит економічної свободи в Україні». «Аудит економічної свободи» – це спільний проект Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна та Центру вільної економіки імені Кахі Бендукідзе, здійснений завдяки фінансовій підтримці Atlas Network та методичному супроводу Інституту Фрейзера (Канада).

0

Як забезпечити якісну й доступну освіту без втручання держави? Що поганого в нинішній американській системі освіти і які її елементи Україні не варто відтворювати? Що заважає побудові системи освіти, яка забезпечить найвищий ступінь самореалізації людини?

Переглянути архів по роках