Новини

Перспективи європейської інтеграції: поза політичними деклараціями

87414-img

Семінар у рамках проекту «ЄС східне добросусідство: економічний потенціал та перспективи позвитку», (ENEPO) Реалізується в рамках «Шостої рамкової програми» Європейської Комісії. 

 Контактна особа:                     Герасімовіч В’ячеслав

                                               E-mail: v.herasimovich@case-ukraine.kiev.ua

Програма семінару

Матеріали, розроблені в рамках проекту, представляють виключно точку зору авторів і не мають асоціюватись з офіційною позицією Європейської Комісії.

Дата проведення: 26 січня 2009 р., 10.00-14.00

Місце проведення: Готель Прем’єр Палац”, Софіївський Гранд Хол, секція А, Київ, бульвар Т.Шевченка/вул.   Пушкінська, 5-7/29.

 

Центр соціально-економічних досліджень – CASE Україна та Норвезький Інститут Міжнародних Відносин (NUPI) презентуватимуть результати досліджень, проведених у рамках проекту «ЄС східне добросусідство: економічний потенціал та перспективи розвитку» (ENEPO).

Проект реалізується в рамках шостої рамкової програми за фінансової підтримки Європейської Комісії.

Головною метою проекту є аналіз різних аспектів відносин Європейського Союзу із східними сусідами.  Основні дослідницькі зусилля були спрямовані на аналіз економічних аспектів східного добросусідства, а саме, зменшення розриву щодо рівня розвитку, торгові відносини, енергетична політика, потенційна трудова міграція, інституційна гармонізація і т.д.

Проект виконувався консорціумом у складі одинадцяти партнерських інституцій протягом 2005-2009 рр. та координувався CASE (Варшава).

Цей семінар є одним із серії ENEPO семінарів, що будуть також проходити у Росії, Молдові, Грузії та Киргизстані.

У Києві експерти NUPI та CASE Україна презентуватимуть результати досліджень щодо регіональної нерівності та наближення до єдиних стандартів у Європі, а також, щодо аспектів інституційної гармонізації у контексті європейської інтеграції.

До участі у семінарі запрошено представників Європейської Комісії, Світового Банку, ПРООН, Посольств країн Європи, Міністерства економіки України та експертів провідних українських дослідницьких центрів.

CASE Україна та NUPI запрошують урядовців, експертів та журналістів до участі у семінарі.

Додаткову інформацію щодо проекту та організації семінару можна отримати за тел. +380 44 227-53-17 , +380 44 593-7371

Measuring the Benefits of Improved Market Access

Січень 15, 2009