Новини

Податкова міліція поза законом – бізнес видихне полегшено

photo

Старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський у коментарі Gazeta.UA, чому скасування податкової міліції є добре.

Податкова міліція зараз не має працювати. Про це говорить старший економіст Центру соціально-економічних досліджень “САSE-Україна” Володимир Дубровський: “Усе, що вона робить, може бути оскарженим, відповідно – недійсним. Є побоювання, що буде безлад, якщо не буде працювати податкова міліція. Зустрічне запитання: скільки справжніх зловживань зупинила ця податкова міліція? Не думаю, що станеться щось жахливе, якщо ті кілька справ не будуть доведені до кінця”.

Коли податкової міліції не буде, бізнес зітхне з полегшенням, каже експерт. За його словами, серед тих, хто порушує права власності в Україні, Податкова – на одному з перших місць.

“Вони залякують іноземних інвесторів і вітчизняний бізнес. Голова відомства може віддати наказ, і податкова міліція розірве будь-який бізнес”, – пояснює Дубровський. Сподівається, що орган не лише перейменують, а й перезавантажать.

“Це буде прорив. Перевага фінансової поліції полягає у тому, що вона позбавлена силових функцій. Буде займатися лише аналітикою. Каральні функції виконуватимуть уже існуючі правоохоронні органи. Так буде важче організовувати заказушні наїзди”, – каже економіст.

Читати матеріал повністю.

Січень 14, 2017