Новини

Представлено звіт про глобальну конкурентоспроможність 2010

19917-img

CASE Україна у якості організації-партнера Світового Економічного Форуму (СЕФ) в Україні презентував цьогорічний Звіт про світову конкурентоспроможність. Прес-конференцію було проведено у приміщенні інформаційної агенції "Інтерфакс-Україна". На запитання представників ЗМІ відповідали старший економіст Володимир Дубровський та виконавчий директор Дмитро Боярчук.

На презентації Володимир Дубровський розповів, що таке конкурентоспроможність і які дані враховуються у її розрахунку, які тенденції відображує поточний звіт та які фактори обумовлють поточний рейтинг України. Згідно звіту Україна продовжує втрачати позиції в рейтингу конккурентоспроможності, отримавши 89-ту позицію серед країн, що досліджувались. Зниженню конкурентоспроможності України передусім сприяли неефективні інституції, макроекономічна нестабільність, низька ефективність товарних та фінансових ринків.

Дослідження конкурентоспроможності проводиться СЕФ щороку і на сьогодні охоплює 139 країн. Це – найбільш повний та ґрунтовний аналіз факторів конкурентоспроможності економік країн світу. CASE Україна на протязі останніх одинадцяти років є офіційним партнером СЕФ у проведенні цього дослідження в Україні.

Презентація (.ppt) (укр.)

CEФ прес-реліз

Вересень 9, 2010