Новини

Презентація звіту “Перспективи економічних відносин між Україною та ЄС”

95698-img

Мета проекту – підготовка та презентація звіту «Перспективи економічних відносин між Україною та ЄС», що містить аналіз варіантів економічної політики у сфері європейської інтеграції України на найближче десятиліття.

У звіті представлено аналіз виконання окремих економічних статей «Плану дій Україна-ЄС», який було підписано у 2005 році. Автори також аналізують прогрес у відкритті українського ринку та перспективи подальшої лібералізації товарами та утворення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Автори пропонують можливі середньострокові варіанти політики, що виходять за рамки звичайної ЗВТ, як-то угода про поглиблену зону вільної торгівлі та розширення доступу українських виробників на внутрішній ринок ЄС.

У звіті обговорюються можливі сценарії політики щодо поглиблення співпраці у найбільш проблемних сферах: лібералізації руху працівників та режиму руху короткострокового капіталу з урахуванням інституційних обмежень, що існують для України та ЄС.

Звіт було презентовано представникам уряду України, посольств країн ЄС в Україні, Представництва Європейської комісії в Україні, а також журналістам у Києві 1 грудня 2006 року.

Надалі заплановано презентацію звіту у Берліні та Брюсселі протягом першого кварталу 2007 року.

Перейти на веб-сторінку презентації.

Грудень 3, 2006