Проекти
42941-img

CASE та CASE Україна провели міжнародну конференцію “Вплив глобалізації на Європу та Азію” 23-24 березня у Києві. У конференції взяли участь близько двохсот провідних дослідників, представників органів державної влади, міжурядових та міжнародних фінансових інституцій з понад 30 країн.

52033-img

У даному проектi проводиться аналiз макроекономiчного стану у країнi, демографiї та доходiв домогосподарств; розглядаються особливостi фiнансових ринкiв. Весь проект подiлено на три частини: макроекономiчний аналiз; аналiз демографiї та рiвня життя, й фiнансовi ринки.

98682-img

Організації, що входять до мережі СASE були відповідальним за написання трьох секцiй третього роздiлу.

В серпнi 2001 року Нацiональний Банк України та Центр соцiально-економiчних дослiджень CASE Україна розпочали спiльний проект “Роль та дiяльнiсть Нацiонального Банку України у контекстi проблем перехiдного перiоду”. Канадська Агенцiя Мiжнародного Розвитку фiнансувала цю iнiцiативу в рамках програми Полiтичного Консультування Реформ в Українi, котра керується Канадським Бюро Мiжнародної Освiти.

“Harvard University Ukraine Project” was funded by the United States Agency for International Development during 1996-2001. The principal stages: Ukraine Macroeconomic Policy Project (1996-2000) and Ukraine Ukraine Macroeconomic Policy Program (2000-2001).

Переглянути архів