Проекти
62193-img

Секторальний аналіз призначений для короткого огляду окремих секторів. Це ідеальний аналіз для огляду останніх тенденцій; ділового середовища, структури, конкурентноспроможності.

24143-img

Головною метою проекту є проведення аналізу поточної ситуації в секторі енергетики України, а також подальше надання рекомендацій щодо можливостей енергозбереження. На першій стадії проекту були підготовані звіти з оглядом українських ринків виробництва тепла, електроенергії та газу.

34525-img

Протягом 2005-2006 років CASE україна надавав аналітичну підтримку Аналітично-дорадчому центру Блакитної стрічки, створеному Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні.

40704-img

Проект є частиною “Програми інтеграції та розвитку Криму” ПРООН. Мета проекту полягає в розробцi рекомендацiй з полiтики подальшого розвитку малого та середнього пiдприємництва в Криму через розв’язання проблем, що обмежують такий розвиток сьогоднi.

52033-img

У даному проектi проводиться аналiз макроекономiчного стану у країнi, демографiї та доходiв домогосподарств; розглядаються особливостi фiнансових ринкiв. Весь проект подiлено на три частини: макроекономiчний аналiз; аналiз демографiї та рiвня життя, й фiнансовi ринки.

77582-img

Звіт про глобальну конкурентоспроможність – найбільш повний та ґрунтовний аналіз факторів конкурентоспроможності економік країн світу. Дослідження конкурентоспроможності проводиться СЕФ щороку і на сьогодні охоплює 125 країн. CASE Україна протягом останніх восьми років є офіційним партнером СЕФ у проведенні цього дослідження в Україні.

“Harvard University Ukraine Project” was funded by the United States Agency for International Development during 1996-2001. The principal stages: Ukraine Macroeconomic Policy Project (1996-2000) and Ukraine Ukraine Macroeconomic Policy Program (2000-2001).

Переглянути архів