Новини

Ринок землі дасть динаміку росту АПК

158836
Впровадження ринку землі в Україні зможе зламати сировинну модель української економіки та стимулювати внутрішню переробку. На думку CASE Україна, зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення буде стимулювати налагодження переробки агропродукції усередині країни.

Виконавчий директор CASE Україна у коментарі “Економічній правді” зазначив, що зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення буде стимулювати налагодження переробки агропродукції усередині країни, що в свою чергу забезпечить стабільність макроекономічних показників, в тому числі курс національної валюти.
Земельна реформа є однією з найбільш пріоритетних, уряд взяв на себе зобов’язання перед МВФ щодо впровадження ринку землі з 1 січня 2018 року.
Виникнення ринку землі та можливості вільно розпоряджатися своїм паєм, переконаний Дмитро Боярчук, дасть землевласникам вагомі аргументи для формування більш вигідних умов з боку орендарів, а також додасть динаміки розвитку АПК. “У той же час чергова відстрочка земельної реформи буде означати, що Україна ще багато років залишатиметься “країною з великими можливостями “, але так і не реалізує їх”, – підкреслив він.
Червень 9, 2017