Новини

Соціальні виплати та “клас паразитів”

1501231491_dubrovskiy

Україні не слід сліпо копіювати практики інших країн, оскільки це може привести до проблем, як в Угорщині – такої думки старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

Експерт вважає, що ми ніколи не будемо жити в розвинутій країні, якщо будемо сліпо копіювати практики інших країн. Боротися необхідно не з бідністю, а з абсолютною бідністю.

“Не подобається стихійний ринок, потрібно його знищити. Не подобаються МАФи – їх потрібно знести. Тому що в розвинених країнах такого немає. Прошу вибачення, але таким чином ми забираємо у тих бідних людей вудочку. І вони змушені або виїжджати з України, або просити ту саму рибку “, – вважає Дубровський.

Як приклад країни, яка пішла таким шляхом, економіст навів Угорщину.

“Вони отримали божевільний паразитичний клас. Тому що надавали дуже багато … В Угорщині це наслідок чесної приватизації, яка йшла на соціальні потреби. Начебто б гарна ідея, вона мені в 90-е теж подобалася. Але я потім побачив, до чого вона привела в Угорщині.

І до яких політичних наслідків зараз. Ці люди виявилися викинутими на узбіччя не тому, що їх хтось там викинув, а тому що їм дали цю рибку, вони на неї підсіли і все – не покращували свої навички, не було стимулу працювати. Вони отримували ці соціальні виплати. Тому виплати закінчилися і люди проголосували за Орбана “, – заявив Дубровський.

Травень 23, 2018