Перемога у війні – це єдиний вихід

24.06.2014

Майбутнє України тепер залежить від того на скільки швидко вирішиться військовий конфлікт з Росією. Ситуація залишається дуже важкою, але ми бачимо як мінімум три причини, чому ця історія може закінчитись позитивно для України. По-перше, сепаратисти на Сході продовжують втрачати підтримку. По-друге, влада нарешті визначилась з чітким планом дій і цей план отримав широку підтримку у населення.

Бюджетний літопис: 1 квартал 2014 року

18.06.2014

У першому кварталі план за доходами допоміг виконати Нацбанк, перераховуючи свій очікуваний прибуток авансом до бюджету. Доходи зведеного бюджету за І кв. 2014 р. склали 112.2 млрд. грн., що на 5% більше, ніж за відповідний період минулого року. Переплати податків та затримка з відшкодуванням ПДВ перестали виконувати настільки важливу роль у наповненні скарбниці на початку року та відійшли на другий план.

Голос народу зростає у ціні - конкурс від CASE Україна

17.06.2014

В рамках проекту "Ціна держави: популярна економіка" центр CASE Україна розпочинає конкурс на краще питання про державний бюджет. Взяти участь надзвичайно просто – потрібно лише зайти на сторінку "Ціна держави" у Facebook (http://goo.gl/jOu1q5) та лишити у коментарі під повідомленням про конкурс своє питання. Перший етап конкурсу триватиме тиждень: з 16 по 22 червня включно, після чого команда експертів центру відбере 5 найбільш вдалих питань та оприлюднить їх на Facebook-сторінці.

Круглий стіл “Український бізнес напередодні утворення Зони вільної торгівлі з ЄС: очікування, виклики та потреби”

17.06.2014

Утворення ЗВТ з ЄС свого часу дало відчутний поштовх економічному зростанню, зокрема у країнах Вишеградської четвірки (Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина). Це сталося передусім завдяки новим можливостям, які з’явилися у місцевого бізнесу у зв'язку з відкриттям доступу до найбільшого у світі ринку.

Податки, які не вбивають, - Володимир Дубровський для “Дзеркала тижня”

16.06.2014

Старший економіст центру CASE Україна Володимир Дубровський започаткував серію статей для тижневика "Дзеркало тижня", в яких описуються пропозиції Реанімаційного пакета реформ (РПР) з "перезавантаження" податкової системи. Нова система покликана зібрати необхідний на сьогодні обсяг надходжень, але при цьому виключити свавілля та дріб'язковий контроль, значно знизити можливості для корупції й зловживань, а також радикально спростити облік, нарахування та сплату податків.

Pages

No front page content has been created yet.