Покарати Росію без Третьої світової війни

29.07.2014

Незважаючи на усі труднощі, остання з яких це розвал парламентської коаліції, виглядає так, що Україна виграє війну з Росією, у тому числі завдяки підтримці міжнародної спільноти.  Конфлікт є складним і поновлення внутрішніх суперечок у Києві не обіцяє нічого доброго.  А що ще гірше, після того, як 17 липня був збитий пасажирський літак авіакомпанії «Малазійські авіалінії» російський Президент Володимир Путін був загнаний у глухий кут.  Проте позитивна тенденція, яку ми зараз спостерігаємо, навряд чи зміниться, якщо тільки Росія не вирішить розпочати масштабну фронтальну атаку на нашу країн

Аналітики CASE Україна надали три експертні коментарі Економічній Правді

28.07.2014

Виконавчий директор Центру Дмитро Боярчук висловився з приводу емісії українським урядом ПДВ-облігацій. “Іноземці також дуже цікавляться ПДВ-облігаціями, оскільки інструмент прибутковий та надійний, але раніше іноземців турбували девальваційні ризики Враховуючи, що в 2014 році девальвація вже відбулась і мало хто прогнозує подальше послаблення валюти, можемо очікувати, що випуск ПДВ-облігацій може стати стимулом і для іноземних інвестицій”.

Запровадження спецподатку на прибуток створить серйозні економічні ризики, Наталя Лещенко спеціально для РБК-Україна

22.07.2014

З 1 липня в Україні запроваджується податок на депозити понад 20 706 грн. – за прогресивною ставкою від 15% до 25% від суми процентних доходів. Але не встигла така норма вступити в силу, як уряд змінив думку. Тепер Кабмін пропонує знизити ставки податків до 5-10% й застосувати їх до усіх депозитів, дохід з яких перевищує 482 тис. грн. (410 прожиткових мінімумів). Проте не все так просто: Кабмін частину податку (18% від доходів від депозиту) замаскував під спецподаток з комерційних банків, але сплачувати насправді будуть вкладники.

CASE Україна підготував нотатки про те, де знайти гроші на реформу правоохоронних органів

17.07.2014

Видатки на міліцію, суди, прокуратуру та інші правоохоронні органи вже й так відбирають в українців набагато більшу частку суспільних ресурсів порівняно з розвинутими країнами. Проте, це не заважає правоохоронцям уперто вимагати додаткового фінансування для проведення реформи. Насправді ж, їх проблема полягає зовсім не в браку коштів, а у вкрай неефективному їх використанні. Приміром, практично все йде на утримання неймовірно роздутого штату працівників.

Круглий стіл “Український бізнес напередодні утворення Зони вільної торгівлі з ЄС ” відбудеться повторно у Харкові

27.06.2014

Утворення ЗВТ з ЄС свого часу дало відчутний поштовх економічному зростанню, зокрема у країнах Вишеградської четвірки (Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина). Це сталося передусім завдяки новим можливостям, які з’явилися у місцевого бізнесу у зв'язку з відкриттям доступу до найбільшого у світі ринку.

Pages

No front page content has been created yet.