Новини

Початок проекту з дослідження ринків рідких біопалив в Україні

7601-img

CASE Україна бере участь у дослідженні ресурсного потенціалу та потужностей з виробництва рідких біопалив. Мета проекту – проаналізувати ефективність виробництва рідких біопалив в Україні та сприяти розвитку секторів сільського господарства, що задіяні у виготовленні компонентів біопалив.

Результати дослідження будуть використані для популяризації енергоефективних технологій, що використовують відновлювальні біологічні енергоресурси замість нафтопродуктів. Група дослідників підготує рекомендації щодо політики розширення використання рідких біопалив в Україні.

Особливу увага в процесі виконання проекту буде приділена виробленню рекомендацій щодо політики регіонального розвитку, наприклад, шляхом використання земель на територіях, забруднених в результаті чорнобильської катастрофи, або ж розвитку бідних регіонів через інвестування у виробництво біопалив. На наше переконання, результати реалізації проекту будуть корисними для представників бізнесу та урядових кіл в Україні. Інша потенційна цільова група проекту – польський бізнес, що потенційно може бути зацікавленим у розвитку виробництва та торгівлі біопаливом в Україні.

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

За результатами попереднього аналізу планується проведення круглого столу у вересні. Після завершення проекту кінцеві результати будуть представлені на завершальній конференції в кінці листопада

 

З питаннями щодо участі у заходах, що відбуватимуться в рамках проекту, звертайтеся до за тел. (+38 044) 227-53-17, або через e-mail v.herasimovich@case-ukraine.kiev.ua 

Серпень 5, 2007