Новини

Відбувся семінар “Оцінка впливу зони вільної торгівлі на сталий розвиток в контексті відносин між Україною та ЄС”

72039-img

9 липня 2007р. ECORYS та CASE Україна за підтримки Представництва Європейської комісії в Україні провели семінар в рамках проекту "Оцінка впливу зони вільної торгівлі на сталий розвиток в контексті відносин між Україною та Європейським Союзом"

Мета семінару – поінформувати усі зацікавлені сторони про цілі та методологію проекту "Оцінка впливу зони вільної торгівлі на сталий розвиток в контексті відносин між Україною та Європейським Союзом". 

ECORYS та CASE Україна представили попередні результати дослідження та обговорили їх із представниками бізнесу, органів державної влади, неурядових організацій, професійних спілок. Усі коментарі та зауваження зацікавлених сторін будуть враховані під час наступних етапів реалізації проекту.

Програма семінару

Звіт про перший етап проекту (англ.)

Короткий звіт про перший етап проекту (укр.)

Більше інформації про хід реалізації проекту можна отримати на сайті: http://www.trade-sia.ecorys.com/

Довідка: процес проведення консультацій із зацікавленими сторонами є частиною TSIA. Метою консультацій є підвищення прозорості в процесі реалізації проекту, залучення головних зацікавлених сторін та широкої громадськості до обговорення, а також підвищення якості рекомендацій. Консультації проводяться шляхом комунікації із зацікавленими сторонами та отримання від них відгуків, розповсюдження звітів та інформації про проект, організації зустрічей та проведення двостороннього діалогу між учасниками консорціуму та зацікавленими сторонами.

Липень 10, 2007