Новини

Хто отримає гроші Януковича

15729421_303

Почався розподіл грошей Віктора Януковича – більшість пішла на оборону. Виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук у коментарі Deutsche Welle зазначив, що решту грошей варто направити на погашення державного боргу.

На думку виконавчого директору Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна Дмитра Боярчука, найкраще використання надпланових доходів це повернення державних боргів, яких у нас білизько 80 відсотків ВВП. “Збільшення видатків є недоцільним, допоки ефективність використання поточних обсягів не покращиться”, – додав він.

Генеральна прокуратура України ще весною повідомила про конфіскацію 1,4 мільярда доларів (39 мільярдів гривень), які зберігались на заблокованих рахунках колишнього українського президента та його оточення.

І от для частини цих коштів – майже 11 мільярдів гривень – знайшли застосування. Депутати ухвалили відповідні зміни до державного бюджету.

Куди пішли гроші?

-4 млрд грн пішли на обороноздатність,

– ще 4 мрд спрямували на розвиток медицини в сільській місцевості,

-1 млрд  – на на будівництво доріг

– 980 млн грн -отримає Національна поліція

-700 мільйонів гривень – Державна прикордонна служба, з яких 300 мільйонів гривень піде на укріплення державного кордону.

-200 мільйонів гривень передбачено для Національної гвардії України,

– 40 мільйонів – для Державної служби спеціального зв’язку.

Куди буде направлені решта 28 мільярдів гривень, які ГПУ конфіскувала у Януковича, поки що залишається незрозумілим.

Липень 21, 2017